Kdo jsme

--

MasterAPP je vývojářské studio založené na jaře 2014 jako softwarová divize úspěšné datacentrové společnosti Master Internet. Stabilní zázemí pro vývoj aplikací nám poskytují naše vlastní datová centra MasterDC. Vytváříme vlastní celosvětově úspěšné aplikace i aplikace na zakázku . Těší nás, když naše práce dělá lidem radost a usnadňuje jejich každodenní život.

Tým zkušených vývojářů doplňují interní grafici, testeři a marketingoví nebo UX a další specialisté. Všechny týmy jsou v každodenním osobním kontaktu. Zatímco vývojáři mají pod palcem kód, marketéři pracují na lokalizacích, popiscích a optimalizaci klíčových slov pro relevantní obchody typu App Store či Google Play. Kromě propagace si poradíme i s přístupností aplikací pro handicapované.

Líbí se vám naše společnost? Nastartujte svou kariéru u nás.

Umíme webové projekty i mobilní aplikace

Nezáleží na tom, jestli chcete vyvinout mobilní aplikaci nebo aplikaci pro webové stránky. Umíme obojí. U webových stránek zajistíme frontend i backend.

Jdeme s dobou, sledujeme trendy

Nespíme na vavřínech, jdeme s dobou! Při tvorbě webových i mobilních aplikací vycházíme z posledních trendů. Aktivně sledujeme, co je nového, a vývoj stále posouváme vpřed.

Stojíme za globálně úspěšnými aplikace

Vyvinuli jsme desítky celosvětově úspěšných aplikací pro rodinu i technologický segment včetně her nejrůznějšího druhu. Byli jsme první českou společností, která vydala hru na Apple Watch.

Kde se cítíme jako ryba ve vodě

iOS

Swift
Objective C
Ruby
Xcode

Android

Kotlin
Java
Bash
Android Studio

Web

HTML5
PHP, Nette
React
PhpStorm

Backend

Java
Tomcat
Apiary
SQL (MySQL, PostgreSQL)
IntelliJ IDEA
WebRTC

Vize a hodnoty

Jsme ostřílení vývojáři, ale i mladí absolventi s chutí tvořit inovativní mobilní aplikace. Jsme otevření a sledujeme nejnovější události v oblasti mobilního vývoje. Reagujeme na nejmodernější trendy. Rádi se učíme a touhu po vědění nechceme ztratit. S oblibou pracujeme s novými technologiemi a rádi si vyzkoušíme integraci technologických novinek do funkčního řešení.

Data v pohybu

Data a informace se pohybují nepředstavitelnou rychlostí všude kolem nás. Naším posláním je dávat tomuto pohybu smysl a řád. Uživatelům zpřístupňujeme jejich data v libovolný moment kdekoli na světě a zajišťujeme, aby byla vždy v pořádku tam, kde mají být.

Orientace na zákazníka

Stojíme si za tím, že úspěšná spolupráce spočívá především ve vzájemném pochopení. Proto každému zákazníkovi pečlivě nasloucháme a společně navrhujeme ideální řešení na míru jeho požadavkům.

Bezpečnost především

Naším cílem je, aby si zákazníci i koncoví uživatelé mohli užívat  pocitu bezpečí. Bezpečnost dat je klíčová v otázce důvěry a proto na tomto poli děláme maximum. To potvrzují i bezpečnostní certifikáty ISO 9001 a ISO27001.

Naše zázemí

Datacentra

Více než 20 let zkušeností v oblasti serverhostingu s datovými centry v Praze a Brně nám umožňuje poskytovat komplexní řešení.

Backend

Tým zkušených senior programátorů pro váš projekt navrhne a následně vyvine robustní informační systém postavený na moderních technologiích softwarového vývoje.

Aplikace

Specializujeme se na platformy iOS, OS X, Android a Windows. Na trh jsme úspětšně uvedli desítky globálních aplikací od dětské chůvičky Annie Baby Monitor po technologické gadgety.

Rozvojové projekty

Předmětem projektu je vývoj vysoce zabezpečeného ekosystému IoT pro monitoring osob a předmětů v prostoru. Součástí řešení je vývoj nositelného hardware (Wearable technology). Projekt je podpořen dotací EU.

Ministerstvo průmyslu a obchodu
Evropský fond pro regionální rozvoj