ico

Stav služeb

Kdo by nechtěl mít své servery pod kontrolou. V mobilní aplikaci Master Server Monitor si můžou zákazníci MasterDC kdykoli sami zkontrolovat aktuální stav služeb, které jsou na serverech provozovány – HTTP, MySQL, SSH, emailové protokoly SMTP, POP3, IMAP a dalších více než 500 služeb.

ico

Vytížení serveru

S aplikací zákazníci získají přehled o celkovém stavu a využití serverů. Díky napojení na systém pro automatizované sledování stavu serverů Nagios mohou v aplikaci sledovat i další detaily jako je například vytížení CPU nebo volná kapacita operační paměti RAM.

ico

Notifikace

Master Server Monitor umožňuje nastavení notifikací pro jednotlivé události (ok, warning, critical), které je možné dále napojit na fitness náramek nebo další externí zařízení.

Řešení
- Řešení -

S aplikacemi mají zákazníci servery vždy pod kontrolou

Master Sever Monitor je určený zákazníkům našich datacenter Master DC, kteří si objednají doplňkovou službu monitoringu nebo administrace. S aplikací stačí jen jeden pohled na mobil a zákazník hned ví, jak jsou na tom jeho servery. Není nutná žádná komunikace se správci nebo přihlašování do klientského systému na PC. Aplikace přehledně zobrazí všechny služby a jejich aktuální stav i další detaily o serveru a v případě problému majitele serveru automaticky upozorní.

iOS | Android
 
Další vývoj
- Další vývoj -

Master Server Monitor čeká omlazovací kúra

Master Server Monitor je přes zákaznický informační systém napojený na dohledový server a zobrazuje informace z něj. Už je to ale pár let, co je aplikace venku, a proto se nyní chystáme na velké vylepšování. V plánu je vývoj zcela nové modernější verze, která našim zákazníkům ještě více usnadní dohled nad servery.

Java | Objective-C
store