• Najdete nás také na:

  • Sledujte nás na Facebooku
  • Sledujte nás na Instagramu
  • Sledujte nás na Linkedinu

Hledáme Tě!
Staň se Masterem

Volné pozice

Pozice na míru
Staň se součástí
našeho týmu

Víte, že vám umíme přizpůsobit pozici na míru? Rádi se s vámi potkáme a pobavíme o vašich možnostech a představách.

Napište nám

Naše top 3Čeho si na
práci v Masteru
ceníme?

Svoboda a důvěra
Svoboda a důvěra

Máme plnou důvěru managementu. Jak v případě vedení projektů od A do Z, tak při volbě operačních systémů či použitých technologií. Svobody si užíváme i díky flexibilní pracovní době. Třeba čas příchodu si určuje každý Master sám.

Svoboda a důvěra
Fajn kolektiv i atmosféra

Mnozí Masteři našli ve svém týmu i přátele do nepohody. Společně tráví volný čas, jezdí na výlety či dokonce dovolené. A tahle pozitivní atmosféra se přenáší i do naší každodenní práce. Je fajn mít práci, kam se člověk těší.

Svoboda a důvěra
Možnost učit se

Prostor vzdělávat se a učit se od nejlepších profíků v dané oblasti máme prakticky denně. Je jen na nás, jak ho využijeme. Kromě toho jezdíme na odborné konference a přímo k nám do firmy dochází i rodilí mluvčí na lekce angličtiny.

  • Náš tým
  • Náš tým
  • Náš tým
  • Náš tým

Hledáme tě!Co je pro Mastery typické?

Táhneme za jeden provaz

Zatímco technici a administrátoři se starají o bezchybný provoz datacenter, vývojáři mají díky nim výpočetní prostředky pro svou práci. Respektujeme jeden druhého a vždy, když je to potřeba, nabídneme druhému Masterovi pomocnou ruku.

Jsme vždy slušní a féroví

K sobě navzájem, k zákazníkům i partnerům. Stojíme si za tím, že úspěšná spolupráce spočívá především v komunikaci. Jednáme proto v prvé řadě slušně a s respektem. Nekřičíme na sebe a vždy hledáme spíš způsoby než důvody.

Nebojíme se říct svůj názor

Jsme otevření diskuzi a jsme zvyklí narovinu říkat věci tak, jak jsou. Oceňujeme zpětnou vazbu i konstruktivní kritiku. Nehroutíme se z ní, a když to jde, snažíme se vždy najít prostor pro zlepšení. Díky naší struktuře má navíc každý Master kontakt přímo na ředitele, se kterým může probrat, co ho trápí.

Máme prostor se realizovat

Každý Master může přijít za vedením se zajímavým nápadem. Každý má šanci se posouvat vpřed. Nehrajeme si na juniory a seniory. Příležitostí k růstu a posunu napříč firmou tu je mnoho. Celá řada systémových administrátorů začínala na technické podpoře. Z testerů se u nás stali vývojáři, ze specialistů zase analytici.

Jak to vidíme my?

„Ten umí to a ten zas tohle. A všichni dohromady uděláme moc.” A přesně takhle to tady funguje - navzájem si pomáháme a žádný názor není špatný. To je ten důvod, proč se mi tu moc líbí.

Radek Tegel
Marketingový specialista

Vytváříme rozmanité projekty – monitorování osob, identifikace volajících v reálném čase, nebo pro IoT. Na to máme tým, který dokáže každou aplikaci realizovat od analýzy až po životaschopý produkt.

Michal König
Manažer softwarového vývoje

V téhle firmě je nejen skvělé přátelské prostředí, ale taky úžasné zázemí pro sebepoznání a neustále vzdělávání se. Tady se posouváme vpřed každý den, osobně i profesně.

Dominika Lepičová
Marketingová specialistka

Jsme firma rozumné velikosti. Ne „garážovka“ a ne korporát. Jsme postaveni na lidech. Na velmi kvalitních, kreativních, technicky zdatných lidech. A baví mě, že se tu stále posouváme vpřed.

Frederik Gergeľ
Product Owner

Líbí se mi, že u Android aplikací jsem od začátku až do konce – od návrhu, přes realizaci, po související analytiku. Je tu fajn i díky rozmanitosti aplikací, pohodovým kolegům, fotbálku,…

Tomáš Řehák
SW Developer

Jsem rád, že jsem součástí týmu, kde rozhodnutí o aplikacích děláme společně a názor každého je velmi důležitý. To mě motivuje k dalšímu profesnímu růstu. Díky tomu je práce radostí.

Dominik Martin
UX & UI Designer