Jak si zabezpečit dům v 21. století

Zabezpečení domova je jedna z velmi důležitých věcí, které by měl udělat každý člověk, který něco vlastní. Ať už je to váš byt, dům, garáž, nebo jen zahradní domek. A to z toho důvodu, že v každém z těchto prostor se nachází spousta věcí, které zloděj může ukrást. Nemusí to být jen televize, nebo počítač, ale třeba i auto nebo motorka. A to už je trošku dražší věc, že?

První počiny zabezpečovacích systémů

První zmínky o zabezpečení se objevují již v období Babylónu, což je přibližně v období 1792 před naším letopočtem. V té době se údajně vytvářely dřevěné zámky, které následně nahradily zámky bronzové. Dalším velkým posunem v oblasti zabezpečení bylo 17. století, kdy došlo k velkému zlepšení mechanismu zámku. Od té doby se neustále zámek a zabezpečení zlepšovalo, až došlo do takového stádia, že vznikla i bezpečnostní norma pro zámky.

Tím, ale sektor domácího zabezpečení zdaleka neskončil. Protože se neustále svět a veškeré moderní technologie posouvají dopředu, se samozřejmě současně zvyšuje i kvalita a možné varianty všech zabezpečení. Jinak tomu není ani v sektoru domácího zabezpečení. Kdy se spousta firem snaží vymyslet nejlepší a uživatelsky nejpřívětivější možnost zabezpečení vaší domácnosti.

V případě zabezpečení vašeho domova se na trhu objevuje velké množství typů a druhů zabezpečení. Nevíce typickým zabezpečením, které je známé již dlouhou dobu jsou klasické mříže do oken. Dalším bezpečnostním systémem, který v současnou dobu využívá snad již opravdu každý jsou bezpečností zámky a dveře. U spousty domů se také můžeme setkat s poplašným zařízením, nebo dokonce i kamerovým systémem.

Ani kamerový systém na sebe nenechal dlouho čekat. Původně byly kamery využívány pouze k přenosu obrazu, jako průmyslové kamery. Následně se díky kamerám dalo sledovat vysílání v televizi. A současnou chvílí? Opět jsou kamery na úplně jiném levelu než kdy dříve. Nyní kamery můžeme vidět na spoustě míst, jako jsou ulice měst, obchody, MHD. Navíc se kamery dají využít jako velmi dobrý pomocník při ochraně majetku.

Kamerové systémy

Většina kamerových systémů využívá hardwarové kamery, které jsou určeny přímo k zabezpečení. Ale to není jediná možnost, kterou tato doba nabízí. Nyní můžeme na trhu zabezpečovacích systémů také najít aplikace, které mohou pomoci s ochranou velkého množství domácností.

Jedna z právě zmíněných bezpečnostních aplikací, která je využívána velkým množstvím lidí nejen v Česku, ale také v Americe a dalších státech, je naše aplikace Home Security.

Home Security

Home Security je chytrý bezpečnostní systém pro ochranu a monitorování domova. Stačí spárovat dvě či více zařízení a proměnit je tak na účinný CCTV systém ochrany. Bezpečnostní kamera je spolehlivá aplikace, která ochrání dům i kancelář. Můžete tak mít svou vlastní bezpečnostní kameru kdykoliv po ruce.

Funkce Home Security

Aplikace má velké množství funkcí, které pro každého uživatele budou velmi přínosné. Jak při ochraně domu, tak i veškerých dalších prostor ve kterých kameru umístíte.

 • Neomezený dosah
  Aplikace bezproblémově přepíná mezi WiFi, 3G, 4G a LTE podle toho, kde se právě nacházíte. Svůj majetek tak můžete ochránit kdykoli a odkudkoli na světě, ať už jste v práci nebo na druhé straně planety.

 

 • Živé video a zvuk vysoké kvality
  Díky videu na celou obrazovku můžete svůj dům dokonale vidět kdekoli a kdykoli. Home Security používá nejmodernější technologii k zajištění kvalitního přenosu videa. V místnosti tak uslyšíte každý zvuk a hluk.

 

 • Monitorujte více pokojů
  Umístěte jedno zařízení do obývacího pokoje, jedno do kuchyně a jedno těsně nad hlavní vchod do vašeho domova. Díky tomu si budete moci prohlédnout všechny pokoje najednou na obrazovce. Takže budete vždy vědět, že je váš dům v bezpečí.

 

 • Noční vidění
  Aniž by u vás doma bylo nápadné světlo, uvidíte vše potřebné, a to díky režimu nočního vidětí. Funguje s přední i zadní kamerou. Zadní kamera používá baterku, přední kamera používá jas obrazovky.

 

 • Notifikace
  V aplikaci si můžete snadno nastavit citlivost hluku. Pokud hluk v místnosti, kde máte bezpečnostní kameru tuto hranici překročí, dostanete upozornění. Aplikace vás také upozorní v případě, že se zařízení odpojí, nebo když baterie klesne pod 10 %.

 

 • Bezpečné připojení
  Aplikace chrání nejen váš domov, ale také veškerou komunikaci mezi vašimi zařízeními. Používá se standardní šifrování, které zajišťuje, že k vašemu streamu máte přístup jen vy.

 

 • Detekce pohybu
  Jakákoli změna ve vaší domácnosti bude zaznamenána pomocí chytrého zabezpečení, jako je detekce pohybu.

 

 • Jednoduché nastavení a použití
  Aplikace není složitá a veškeré její ovládání je velmi intuitivní. Takže se nemusíte bát, že nebudete vědět, jak ji ovládat. Všechny informace spolu s obrazem a hladinou hluku uvidíte pokupě na jedné obrazovce.

 

Chcete zabezpečit váš dům?

Nyní si aplikaci můžete vyzkoušet díky bezplatnému zkušebnímu období, které nabízí. Zdarma získáte všechny funkce sledovacího systému. Pokud budete s poskytovanou službou spokojeni, můžete si koupit předplatné – týdenní, měsíční nebo roční v závislosti na tom, jak dlouho plánujete aplikaci používat.

Chcete si nechat vyrobit aplikaci na míru podle svých požadavků?

Kontaktujte nás!

A my vám rádi vytvoříme aplikaci, přesně podle vašeho přání.

Další články

Numbo Call Blocker

Pomáháme proti spamu

Zvoní vám telefon a na displeji vidíte příchozí hovor od neznámého čísla. Po zvednutí se vám volající snaží vnutit výhodnou půjčku, pojištění, změnu dodavatele energií, a nebo vás požádá o… více

Kategorie:

Jak si zabezpečit dům v 21. století

Zabezpečení domova je jedna z velmi důležitých věcí, které by měl udělat každý člověk, který něco vlastní. Ať už je to váš byt, dům, garáž, nebo jen zahradní domek. A to… více

Kategorie:
mobilní aplikace v době covidu

Mobilní aplikace v době covidu

Zajímá vás, kterým aplikacím pandemie pomohla a kterým naopak uškodila? Jak ovlivnila pandemie trh s mobilními aplikacemi?  Čtěte dál! Aktuální situace na trhu s mobilními aplikacemi Trh s mobilními aplikacemi… více

Kategorie:
sociální sítě

Sociální sítě a jejich využití pro marketing mobilních aplikací

Správa sociálních sítí (hlavně pak marketing na sociálních sítích) je buzzword 21. století. Většina z nás má nejspíše účet minimálně na jedné sociální síti, kterou používá k osobním účelům. Tyto… více

Kategorie:

Jak na vývoj mobilní aplikace

Mobilní aplikace každý z nás určitě zná a využívá nepřeberné množství všech různých druhů a typů aplikací. Zajímá vás, jak vývoj mobilní aplikace pro Android a iOS probíhá? Víte, v jakém programu… více

Kategorie: