Pilotní projekt

Pro všechny, kteří mají nápad na IoT projekt, ale než se pustí do jeho realizace, chtějí ho vyzkoušet. S naší aplikací a se Starter kitem od IQRF Alliance je to možné snadno a rychle, projekt může fungovat během několika dní.

Snadné ovládání

Mobilní aplikace propojená s testovací sadou umožňuje jednoduše ovládat například světla, teplotu, vlhkost nebo množství CO2 v místnosti. Nemusíte se připojovat k počítači nebo opisovat dlouhé sériové kódy ze štítků jednotlivých čidel. S aplikací stačí pár pohybů prstem po displeji.

IQRF technologie

Aplikaci jsme navrhli pro IQRF Allianci, která sdružuje více než 80 společností poskytující služby v oblasti IoT technologie IQRF, a s níž v oblastní mobilního vývoje dlouhodobě spolupracujeme.

 
- Internet věcí -

Vstoupili jsme do světa Internet of things

S aplikací IoT Starter App jsme se zapojili do rozvíjejícího se světa IoT a sami jsme se stali členy IQRF aliance. Naši vývojáři se pustili do zcela nových vod, když se museli poprat s integrací všech IQRF standardů, přes které aplikace komunikuje s ostatními zařízeními v síti. Vývoji mobilní aplikace pro IQRF se věnujeme jako jediní a proto narážíme na nové problémy, které nám někdy dají zabrat, ale díky spolupráci s vývojáři IQRF Alliance, se nám daří je řešit.

Android | Java
Další vývoj
- Další vývoj -

Nová verze je univerzálnější a propracovanější

Startovací aplikaci pro IoT neustále dále vyvíjíme a upravujeme podle toho, jak se zdokonaluje IQRF technologie. V posledních dnech jsme představili novou verzi aplikace, která implementuje novinky zavedené IQRF aliancí. Nový IoT Starter App díky revoluční technologii Smart Connect snadno a rychle připojí zařízení k IQRF síti naskenováním QR kódu. Nová aplikace je díky tomu univerzálnější a výrazně zjednodušuje práci uživatelům.

Java | JavaScript | Smart Connect

„Spolupráce s MasterAPP předčila naše očekávání, především co se týká flexibility a rychlosti. Kluci vývojáři jsou profíci, se kterými je radost spolupracovat.“

Šimon Chudoba, CEO IQRF Aliance

store