ico

Zanechat dobrý dojem

Při jednáních hraje roli každý detail. Když se obchodník několik minut marně snaží o připojení k firemní síti, klienta asi neohromí. Mobilní aplikace na zakázku mu práci výrazně usnadní a zanechá dobrý dojem.

ico

Mobilní kancelář

Pracovníkům v terénu jsme díky mobilní aplikaci výrazně usnadnili přístup do interního systému za VPN. Ať už jsou v Praze, Zlíně nebo třeba Pardubicích. Připojení jim nezabere více než pár kliknutí.

ico

Hotovo za 7 dní

Vývoj včetně vydání zkušebních verzí, testování a debugování jsme zvládli za sedm pracovních dní. Zadavateli jsme pomohli i s in-house distribucí a asistovali při založení speciálního Apple účtu.

 
- Poptávka -

Mobilita versus bezpečí? Problém řady firem

Obchodní zástupci společnosti Hartmann cestují za zákazníky, ale stránka s podklady a ceníky, kterou při schůzkách potřebují, je z bezpečnostních důvodů dostupná jen z interní sítě. Technické oddělení zkoušelo různá řešení, jak práci svým obchodníkům ulehčit. Nakonec se obrátili na naše vývojáře s poměrně jasnou představou. Pro společnost Hartmann jsme vytvořili mobilní aplikaci na zakázku pro iPady a operační systém iOS 10 a vyšší.

iOS | iPad
Technologie
- Technologie -

V aplikaci běží prohlížeč

Funkčně aplikace zastřešuje web, takže v sobě integruje emulátor prohlížeče webových stránek. Pro následnou práci s ceníky jsme ale museli obejít standardní proces stahování příloh typu pdf a xls. URL requesty pro stažení příloh jsme tedy museli přerušit. Jedině tak je možné se soubory dále pracovat a posílat je mailem zákazníkům a nadřízeným.

SafariServices | URL requests
 
- Řešení -

Připojení na pár kliknutí

Po týdnu vývoje a testování jsme představili aplikaci, která zjednoduší práci desítkám lidí. Při spuštění vyžaduje po obchodníkovi jednorázové zadání přihlašovacích údajů a vzápětí zobrazí interní web s ceníky a podklady. Rychle a jednoduše. A když uživatel zapomene zapnout VPN, což se dříve často stávalo? Ihned je na to upozorněn.

Swift | Xcode

„Naše představa mobilní aplikace bylo od počátku poměrně jasná. Snadný přístup do interního systému pro naše obchodníky. A vývojáři MasterAPP ji splnili do puntíku.“

Jan Pešava, Hartmann Group

Líbí se vám naše práce?