Dostupnost informací

Klienti společnosti D.S. Leasing využívající službu operativního nájmu se už nemusí zdlouhavě přihlašovat na web, když si chtějí vybrat nové vozidlo. V mobilní aplikaci uvidí přehledně zobrazenou aktuální nabídku vozidel a snadno si z ní mohou zvolit.

Pomoc po ruce

Co dělat, když se vozidlo porouchá? Stačí vzít do ruky mobil, rozjet aplikaci a zobrazit si nabídku nejbližších servisů a pneuservisů. Kromě navigace aplikace zákazníkovi poskytne i kontakty na zodpovědné osoby, se kterými mohou problém řešit.

Vše na jednom místě

Žádné hromady papírů, ve kterých se člověk nevyzná. Všechny dokumenty od smlouvy přes faktury až k upozorněním na pohledávky po splatnosti mají zákazníci na jednom místě dostupné vždy ve chvíli, kdy potřebují.

Výhoda
- Výhoda -

Jak jít s dobou? Přes mobilní aplikace

Firemní prezentace pro mobilní telefony je v dnešní době stále rozšířenější a pomalu se stává nezbytností. To si uvědomili i ve společnosti D.S. Leasing a obrátili se na nás s požadavkem na praktickou aplikaci, která by jejím klientům ulehčila správu služeb. Cílem bylo shromáždit všechny důležité informace na jednom místě tak, aby je zákazníci měli kdykoli k dispozici. To se s aplikací DS Flexilease povedlo a společnost tím navíc získala potenciální výhodu proti konkurenci, která mobilní aplikaci nenabízí.

Android | iOS

„Společnost D.S. Leasing chtěla jít s dobou a s požadavkem mobilní aplikace se proto obrátila na nás. Přesně podle zadání jsme jim vytvořili aplikaci, která slouží jako základ pro další automatizaci moderního prodeje.“


Filip Špaček | COO, Master Internet
Vývoj
- Vývoj -

Jednoduchá aplikace s velkým přínosem

S požadavky společnosti se naši vývojáři popasovali bez problémů. Z hlediska programování šlo o poměrně jednoduchou záležitost, aplikace vyčítá nabídku z backendu zadavatele, který připravil všechna potřebná data. Kromě samotného vývoje aplikace jsme společnosti pomohli také s vytvořením účtu v App Store a Google Play a vydáním aplikace. Hotovou aplikaci jsme předali do rukou programátorů z DS Leasing, kteří už ji nyní spravují podle svého.

Java | Swift
 
screenshot
screenshot
screenshot