ico

Streaming videa

Aplikace dětská chůvička živě přenáší audio i video v libovolné kvalitě, díky čemuž se rodiče mohou kdykoli podívat, co se s dítětem v postýlce zrovna děje.

ico

Neomezený dosah

I rodič, který je často mimo domov, může být se svými dětmi v neustálém kontaktu. Díky podpoře WiFi i mobilních sítí 5G, 4G, 3G a LTE bude s chůvičkou u postýlky vždy ve spojení.

ico

Pohlídá i více dětí

Chůvička umožňuje mít pod dohledem až čtyři děti zároveň a kontrolovat je na neomezeném počtu zařízení. Online přístup do postýlky tak může mít více členů rodiny současně.

Nápad
- Nápad -

Myšlenka, která odstartovala celou divizi Master APP

Nápad na aplikaci se zrodil v hlavě našeho majitele, který často pracovně cestoval a chtěl být i na dálku více v kontaktu se svými dětmi. Aplikace, která dovede propojit rodiče s dětskou postýlkou, i když jsou třeba na druhé straně světa, tak odstartovala celou divizi MasterAPP. Od vydání dětské chůvičky uběhlo přes sedm let a to, že to byl dobrý krok, potvrzuje i fakt, že Annie se dlouhodobě drží na první příčce mezi chůvičkami v App storu.

iOS | Android
Výzvy
- Výzvy -

Annie přinesla nové výzvy
i úspěchy

Dětská chůvička Annie byla naší první aplikací, na které jsme ukázali, co umíme. Největším úspěchem v rámci vývoje aplikace bylo zvládnutí podpory video a audio kodeků. Chtěli jsme, aby aplikace fungovala na všech zařízeních i platformách, a aby spolu tato zařízení mohla komunikovat. Každý výrobce má ale svou skupinu podporovaných kodeků a jiné obvykle nejde přehrát. Vývojáři proto museli vyřešit, jaká zařízení spolu komunikují, a podle toho použít vhodné kodeky.

Java | Objective-C | Swift | C#
Další vývoj
- Další vývoj -

Vývojáři chůvičku od základů vylepšují

Annie se snažíme stále vylepšovat a nyní jsme se rozhodli ji zdokonalit od základů. Začali jsme vyvíjet zcela novou aplikaci, která používá vyspělejší technologie. Pro kódování a přenos audia a videa používáme WebRTC a pro stavové informace MQTT protokol, přešli jsme i k jiným jazykům (Kotlin, Java, Swift, C++, C#).

webRTC | MQTT protokol
screenshot
screenshot
screenshot
store
store
store

Prohlédněte si naše další aplikace